Daňové poradenství

Daňové poradenství

Jádro našich služeb leží v daňovém poradenství. Našim klientům chceme být skutečnými partnery a neustále tak naplňovat naše motto: Správně, efektivně a bez starostí. Nabízíme vám komplexní náhled na daně nejen daňařskou, ale také právnickou, účetní a provozní optikou.

Vzhledem k hluboké odbornosti se postaráme nejen o běžnou agendu sestávající se z daní z příjmů, či DPH, ale postaráme se i o všechny další daně. Zvládneme poradit i se složitějšími záležitostmi týkající se konkrétních podnikatelských záměrů, plánování restrukturalizací, při koupi firmy či při přeměnách společností.

I s ohledem na skutečnost, že členem týmu LUTAXu jsou i právníci, jsme schopni vždy zohlednit též právní hledisko řešené situace, podnikatelského záměru. Tyto naše přednosti též využíváme ve prospěch klientů při zastupování před finančním úřadem. Právní hledisko jsme schopni zohlednit ještě do většího detailu díky úzké spolupráci hned s několika advokáty specializujícími se na různé oblasti práva.

Daňové poradenství správně

Další služby

Účetnictví

Správa a vedení účetnictví správně, efektivně a bez starostí.

DPP v roce 2023 a 2024 – co se změnilo a co nás teprve čeká
14Říj

DPP v roce 2023 a 2024 – co se změnilo a co nás teprve čeká

Lukáš Toman Letošní podzim přinesl spolu s novelou zákoníku práce řadu změn, které vyvolávají otázky nejen u zaměstnavatelů, ale i u…

Kontaktujte nás ​

Uložte si nás do telefonu

Get Free Consultation Now

Accounting & Bookkeeping
Tax, Payroll & Compliance
Business Performance

Mellentes seragittis lacinia, mkadipa. Pellentesque id sagittis kondisa, gravida nec massa quisque.